serdeczne pozdrowienia dla nowego właściciela naszego zegara startowego

Wyniki

 
serdeczne pozdrowienia dla nowego właściciela naszego zegara startowego

Przenieśliśmy pliki z protokołami i wynikami do tego katalogu na GD.

Wyniki publikujemy zawsze w tym miejscu kilka dni po zawodach - po imprezie musimy wyłapać ew. błędy w ocenie kart, dokończyć ocenę tych totalnie zmasakrowanych, i przepisać całość w tabelkę. Nie korzystamy z komputerowej oceny kart, zatem trochę to trwa. Prosimy o cierpliwość:)

UWAGA, pliki w folderach o nazwie "nieoficjalne" należy traktować jako takie właśnie- czekamy np. na pojedyncze wyjaśnienia dot. brakujących danych i niebawem "wrzucimy" zatwierdzoną wersję.

Nagrody

Uwaga odnośnie odbioru

Osoby, które na naszych zawodach zdobyły miejsca 1-3 prosimy o ustalenia drogą mailową sposobu i terminu odbioru nagród i dyplomów. Z uwagi na dużą ilość uczestników oraz niewielkie rozmiary naszych samochodów nie jesteśmy w stanie wozić na kolejne zawody wszystkich nieodebranych nagród. Każdy mail w tej sprawie nie pozostanie bez odpowiedzi, jednak z uwagi na obowiązki zawodowe i związane z nimi wyjazdy nie możemy zagwarantować sztywnego teminu odbioru (np. do 7 dni od daty otrzymania maila) - termin ten będzie każdorazowo ustalony indywidualnie.

Ślady GPS

Zachęcamy do publikowania tracków z bno na tej stronie- możliwe jest porównanie przebiegów przy zsynchronizowanym starcie.