Na tapecie

24. maja "Parki i lasy Katowic"- Kostuchna

01:53 2017-04-14, ed. 07:15 2017-05-19Posted by Łukasz

 

Z okazji III Ogólnopolskiego Tygodnia Imprez na Orientację tym razem, obok biegowej, będzie również mapa 'turystyczna'! Zajrzyjcie tu: regulamin i przybywajcie!

 

Wspólnie z Silesia Adventure Sport zapraszamy do udziału w cyklu popołudniowych (wieczornych;) biegów na orientację.

Przy czym, dla odmiany będą to:
1. LASY a nie parki
2. LASY, i nie osiedla
3. LASY, a nie jakieś bieganie po parkingu za hasiokiem.

Spodziewajcie się dzików, krzaków, błota, wpatrujących się w Was drzew (jak wyżej widać), no i ciemności (tej można uniknąć zgłaszając się wcześnie, ew. prosząc o wczesne minuty startowe).

Pierwsza edycja miała miejsce 26. kwietnia na Giszowcu, deszczowe warunki zniszczyły nieco deklarowaną frekwencję, szkoda że niektórzy są z cukru:>

II. 24 maja - Kostuchna (wspieramy ogólnopolską akcję "Cała Polska biega z mapą")

III 21 czerwca - Ochojec

Starty od ok. 17:30-18:00 z bazy lotnej- NIE ma schronienia od deszczu.

Akcja odbywa się w atmosferze imprezy towarzyskiej;) W ramach wpisowego 15 zł mapa, karta, wyniki, poczęstunek po biegu, losowanie nagród na zakończenie. Zapraszamy!

Wiosna z kompasem- 1. kwietnia, Murcki

20:27 2017-03-06Posted by Łukasz

 

Wyniki opublikowano:)

UWAGA- wycofujemy się z NKL-a za zepsucie węża. Najwyraźniej opieka nad zwierzątkami nie jest mocną stroną inowców. Przysposobić łatwo, wychować trudniej. Cóż, słonie w składzie porcelany.. :P

Drużyny, które doniosły zwiniętego jak na starcie węża (ssącego własny ogon..) dostaną od nas gadżet leśno-inowy oraz bonus punktowy. Ale koniecznie przypomnijcie się mailowo!