Na tapecie

Śnieżynka 09.01.2015, Park Śląski

11:54 2015-12-14Posted by Łukasz

 

Tradycyjnie, zimowo zapraszamy do startu w Śnieżynce. W tym roku baza w Parku Śląskim (Gołębnik). Link do regulaminu powyżej.

Trasy 'trudnościowe'- można zgłaszać się niezależnie od wieku- ale poziom taki sam ja zwykle- poza TU które zrobimy dużo łatwiejsze niż ostatnio TJ. W planie również łatwe TH (weterani) oraz TS na placówce wysuniętej- zapewne dłuższe lub z dojazdem, o którym damy znać przed zawodami.

UWAGA- błąd w regulaminie: zgłoszenia (również osobiste) przyjmujemy do 7 stycznia (czw.)- jak zawsze; w pt nikogo w hufcu nie zastaniecie!

TS spróbujemy dowieźć na miejsce startu, prosimy się nie spóźnić na odprawę!

Pierwszy Śnieg 21.11.2015, Kostuchna

22:49 2015-11-18Posted by Marta

 

UWAGI TECHNICZNE

  • TW będzie łatwe (pod kątem TH/TN). Seniorowyjadaczy zapraszamy na TS, które będzie.. bez przegięć (ok. 6 km)
  • Na trasy TJ i TS zachęcamy do zabrania chaszczportek, kolcoptutów i błotokrampionów. Chociaż przypuszczamy, że ewolucyjne zdrewnienie skóry na piszczelach w większości przypadków wystarczy- tylko kawałek trasy jest kłujący.

07:19 2015-10-28Posted by Łukasz

Chwilowo mamy w lesie złotą jesień, ale zapraszamy na jej schyłek do Katowic- Kostuchny. Pod tytułem ukryty pierwszy etap- link do regulaminu imprezy.

II KrakInO 05.11.2015, Kraków

15:47 2015-10-22Posted by Łukasz

 

Akademicki Klub Imprez na Orientację, a w praktyce międzykołowy, studencki, krakowski zlepek śląskich Inowców, próbuje podbić nowe terytoria. Do tej pory szło opornie, ale przed miastem rysuje się świetlana przyszłość- 10- osobowy zespół naprawdę ma szanse zadziałać. Planujemy zorganizować jeszcze w tym roku dwie imprezy. Pierwsza z nich 'po robocie/zajęciach/' 5 listopada na AGHu i w okolicach. Kolejne dwie imprezy wiosną. I jeszcze całkiem realny 'grubszy temat' pod koniec przyszłego roku.

Z Katowic godzina jazdy, ale tak jak my, pewnie wielu z Was uczy się w Kraku. Chętni? Przybywajcie!