Na tapecie

Jesień z kompasem- Park Kościuszki 04.10.2014

06:56 2014-09-24 mod 09:56 2014-10-07Posted by Łukasz

Są wyniki. Meldujcie o ew. błędach.

UWAGA na trasie TS Wojtek zgubił telefon. Nie udało się go namierzyć, może się ktoś natknął..?

Poniżej link do wizji lokalnej z pomiarem odległości od osi cieku, który był trasą LOP6 na TS. Pomiar wykazał 5,30m do drzewa ze stowarzyszem (prostopadle do cieku, bo drzewo było juz na wysokóści przepustu- skośna odległość byłaby większa). Prawidłowy PK był na patyczkach, południowym końcu rowu- na zdjęciu. Zadanie (podobnie jak LOP8) było wymyślone 'dla precyzyjniachów'. Pomiar na LOP6 można było zrobić od kształtu 'puzzli' na parkingu 20 m na wschód, a na LOP8 od skrzyżowania dróg na południe od punktu (na odl. 300 m drogą, stowarzysze stały co ok. 31-32 m).

Zawody 'parkowe' z bazą w Hufcu z powodu papierologii- milion podpisów i konsultacji z leśnikami wymaganych wg nowych regulacji i w rezultacie nie mamy zgody Lasów na imprezę na Giszowcu:(

Prosimy o zgłoszenia przez formularz na stronie- po wypełnieniu wyświetla potwierdzenie zapisania. Jeśli zameldujecie się do czwartku, możecie uznać zgłoszenie za przyjęte.

Meander Orient Express 4-6 lipca 2014

23:02 2014-05-24Posted by Łukasz

Wakacyjna przerwa.. ale nie do końca:) Będziemy pomagać w organizacji KAJAKOWYCH zawodów w okolicy Chałupek. Regulamin (szczegółowy, z zasadami punktacji) jest jeszcze korygowany (w przypadku niedostępnosci pliku skasujcie końcowkę adresu). Zapraszany do orientacji na wodzie!

Zawody (1 etap) będą liczone do Pucharu Polski w Kajakowych InO.