Na tapecie

Śnieżynka 10 stycznia 2015

01:21 2014-12-16Posted by Łukasz

Regulamin dostępny pod linkiem powyżej.

Dostępne są wyniki i galeria Andrzeja z trasy TS.

Wnioski na przyszłość: trasa TJ będzie łatwiejsza- choć już teraz w przekonaniu budowniczego była BARDZO łatwa (porównajcie z mapami sprzed kilku lat..). TW też MUSI być łatwiejsza i już bez wycinków- może niepełna, ale 'w całości'. TS zostaje 'dla wyjadaczy'.

Uprzedzamy 'niewyjadaczy'- jednym z bardzo niekulturalnych dla nas zachowań jest powrót do domu bez informacji, że nie wraca się na metę. Mamy zwykle ze sobą jakieś telefony, można komuś przekazać informację.. Nawet jeśli ktoś wkurzył się nie mogąc nic znaleźć, olewanie organizatora na każdej imprezie- biegowej czy turystycznej- jest niemile widziane. Jeśli 'znikną' nam dzieciaki, to idziemy w teren ich szukać.
Chyba nie jest problemem poprosić o zmianę trasy na łatwiejszą?

Pierwszy brak śniegu

20:37 2014-11-04Posted by Łukasz

Ze względów organizacyjnych odwołujemy imprezę na orientację „Pierwszy Śnieg”, która miała się odbyć 15 listopada br.

Zapraszamy na naszą kolejną imprezę – Zimowe Marsze na Orientację „Śnieżynka”, którą planujemy przeprowadzić w dniu 10 stycznia 2015 r.

Jesień z kompasem- Park Kościuszki 04.10.2014

06:56 2014-09-24 mod 09:56 2014-10-07Posted by Łukasz

Są wyniki. Meldujcie o ew. błędach.

UWAGA na trasie TS Wojtek zgubił telefon. Nie udało się go namierzyć, może się ktoś natknął..?

Poniżej link do 'inspekcji' terenowej z pomiarem odległości od osi cieku, który był trasą LOP6 na TS. Pomiar wykazał 5,30m do drzewa ze stowarzyszem (prostopadle do cieku, bo drzewo było juz na wysokóści przepustu- skośna odległość byłaby większa). Prawidłowy PK był na patyczkach, południowym końcu rowu- na zdjęciu. Zadanie (podobnie jak LOP8) było wymyślone 'dla precyzyjniachów'. Pomiar na LOP6 można było zrobić od kształtu 'puzzli' na parkingu 20 m na wschód, a na LOP8 od skrzyżowania dróg na południe od punktu (na odl. 300 m drogą, stowarzysze stały co ok. 31-32 m).

Zawody 'parkowe' z bazą w Hufcu z powodu papierologii- milion podpisów i konsultacji z leśnikami wymaganych wg nowych regulacji i w rezultacie nie mamy zgody Lasów na imprezę na Giszowcu:(

Prosimy o zgłoszenia przez formularz na stronie- po wypełnieniu wyświetla potwierdzenie zapisania. Jeśli zameldujecie się do czwartku, możecie uznać zgłoszenie za przyjęte.

Meander Orient Express 4-6 lipca 2014

23:02 2014-05-24Posted by Łukasz

Wakacyjna przerwa.. ale nie do końca:) Będziemy pomagać w organizacji KAJAKOWYCH zawodów w okolicy Chałupek. Regulamin (szczegółowy, z zasadami punktacji) jest jeszcze korygowany (w przypadku niedostępnosci pliku skasujcie końcowkę adresu). Zapraszany do orientacji na wodzie!

Zawody (1 etap) będą liczone do Pucharu Polski w Kajakowych InO.