Na tapecie

Pierwszy śnieg

20:29 2023-11-03Posted by Lukasz

 

Pogoda jeszcze jesienna, ale zapraszamy do jej weryfikacji 18. listopada w nie zINiOnym przez nas (albo nawet nikogo) terenie w pn-wsch. części Katowic.

Regulamin i link do zgłoszeń- powyżej. Zawody będą liczone w klasyfikacji jako 8. runda Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację.

Zapraszamy!


PS. Wyniki pod linkiem powyżej, dziekujemy za przybycie i zapraszamy w styczniu na Śnieżynkę!

Jesień z kompasem

20:29 2023-09-10Posted by Marta i Hania

 

Lato jeszcze trwa, ale wakacje jakby się skończyły, czas powoli myśleć o jesieni.. A jesień w tym roku będzie w Bytomiu - zapraszamy z kompasem do Miechowickiej Ostoi Leśnej. 30 września będzie można wziąć mapkę w łapkę i pospacerować po pięknym bytomskim lesie :)

Regulamin powyżej, link do formularza zgłoszeniowego również. Uwaga - wyjątkowo termin zapisów upływa wcześniej, w poniedziałek 25. września! (Ale za to mapy może będą tańczyć i śpiewać, a przynajmniej grzechotać ;)) Bardzo prosimy o dostosowanie się do terminu, po terminie możemy nie mieć wolnych materiałów startowych! Jeszcze jedna sprawa - koszty wydruku i innych przyjemności rosną, a z nimi i nasze wpisowe (to tak jakbyście nie czytali regulaminu od deski do deski ;)).

Do zobaczenia w lesie!